Exhibitions

Personal exhibitions are indicated with a blue color.

  • 1959

    Le Zodiaque, Brussels
    Gent
    Talenprijs, Cat. nr. 12, Middelburg (NL)

  • 1960

    Andleie, Harelbeke
    City Hall, Poperinge
    Feest- en Cultuurpaleis, Ostend
    Provenciaal Hof, Bruges
    Provenciaal Begijnhof, Schilderkunst 1960, Hasselt
    Cat. nr. 4, Provincie West-Vlaanderen

  • 1964

    Casino, Cat. B. Degryse, Blankenberge
    Centre for Fine Arts, Brussels
    St. Pietersabij, Gent
    Laureaten van de prijs "Jeune Peinture Belge 1963"
    Hessenhuis, Antwerp
    Begijnhof: Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet

  • 1965

    Inno Decor., Ostend
    Casino, Middelkerke
    Belgisches Haus, Koln (DE)
    The Mansfield Fine Arts Guild, Mansfield, Ohio (US)
    Maison de la Culture, Namen
    Musée communal, Mons
    Casino Kursaal, Ostend
    St. Pietersabij, Gent
    C.F.A., Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet van België, Brussels
    Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges

  • 1966

    Galerij Nos Peintres, Ostend
    Studio Callebert, Roeselare
    Galerij Tamara Pfeiffer, Cat. Brussels
    Maison de la Culture, Artistes Ostendais, Cat. Frank Edebau nr. 14, 15, 16, Namen
    Louis Schmidtprijs, Herfstsalon, Cat. nr. 21, Etterbeek
    Boudewijnpark, Bruges
    Meli, Adinkerke
    Lakenhalle, Ieper
    Provenciaal Hof, Beeldhouwkunst en Grafische Kunst, Provincie West-Vlaanderen, Cat. nr. 53, 54 en nr. 10, Bruges

  • 1967

    Galerij Forum, Ostend
    Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges
    Casino, Prijs stad Knokke voor Schilderkunst, Cat. nr. 31, Knokke
    BP-Building, Antwerp
    Tamara Pfeiffer, Brussels
    C.F.A., Werken aangekocht door de Belgische Staat, Cat. nr. 21, Brussels

  • 1968

    Galerij Kaleidoscoop, Gent
    Galerij De Eik, Antwerp
    Galerij AnHyp, Kortrijk
    Casino Kursaal, Groep 68 Cat., Ostend
    Kunstforum, Kunstaksenten in het interieur, Schelderode

  • 1969

    Dudenpark, Negende Nationale Openluchttentoonstelling voor Beeldhouwkunst, Cat. nr. 16 en 17, Vorst (Brussels)
    Gemeentepark, Internationale 69, Cat., Geluwe
    Beelden in het Zuidpark, Gent
    Technische Hogeschool, Facetten Belgische Moderne Kunst, Eindhouven (NL)
    Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Antwerp
    Galerij Forum, Ostend

  • 1970

    Galerij Dierickx, Brussels
    Thermae Palace Hotel, 20 x 4, Cat. nr. 33-36, Ostend
    Openluchttentoonstelling Beeldhouwkunst, Biscchopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 5, Bruges
    Privé-Kunstbezit te Tervuren en Omgeving, Cat. nr. 54, Tervuren

  • 1971

    Kunstforum, Schelderode
    Korrekelder, Bruges
    Museo, d'Arte Moderna, Fondazione Pagani VII Mostra Internazionale, Cat., Legano (IT)
    Galleria PAgani, Mostra Scultura Piccola, Milano (IT)
    A.W.W., Het water in de kunst, Antwerp
    Raifleisenbank, Vlaamse en Nederlandse Kunstenaars, Cat., Kloosterzande (NL)
    Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. Jaak Fontier, p. 20,21, Antwerp

  • 1972

    Galerie Numaga, Cat. Hugo Brutin, Neuchatel, Auvernier (CH)
    Kunstforum, tweede Biënnale van kleine bronssculpturen, Schelderode
    Campo, Vlaamse beeldhouwkunst vandaag, Antwerp
    Kunstforum, Internationaal salon van de tekening, Schelderode
    Campo, 75-jarig bestaan van de galerij, Cat. nrs 101-104, Antwerp
    Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Antwerp
    Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten '87, Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

  • 1973

    Musée, Jura, Lons-Le-Saunier (FR)
    Casino, Cat., Blankenberge
    Galerij Callebert, Roeselare
    Galerij Nova, Cat. Remi De Cnodder, Mechelen
    K. Universiteit, Vlaamse Prominente Hedendaagse Kunst, Leuven
    Stadspark, Derde Triënnale Beeldhouwwerk, Cat. nr. 14 en 15, Sint-Niklaas
    De Tinnen Pot KB, Figuratieve Fantastiek, Cat. G. Gepts, nr 8,9 en 10, Brussels
    Het Wapenschild, Gemeentekrediet, Kleinsculptuur in België, Cat. nr. 11, Antwerp, nadien in Hasselt, Waregem, Namen en Huy
    Bisschopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 6 en 28, Bruges
    De Witte Lietaer, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. nrs. 30, 31 en 32, Lauwe
    Rijksschool Beeldende Kunsten en tuis Erasmus, Hedendaagse Kunst, Ministerie Nederlands Cultuur, Brussels

  • 1974

    Boudewijnpark, Cat. Fernand Bonneure, Bruges
    Kunstacademiën, Kleinsculptuur in België, Eekloo
    Artworks acquired by the State in 1972 - 1973, Cat. nr. 77, C.F.A., Brussels
    Artworks acquired by the State in 1972 - 1973, Cat. nr. 77, K.M.S.K., Antwerp
    Galerij de Eik, Hedendaagse Oostendse Kunstenaars, Ridderkerke (NL)
    Kwaremont, Centrum Malpertuis, Diversen 1974, Kluisbergen
    Casino, Galerij Hof ter Linde, vierde actuele kunstmarkt, Knokke
    Gemeentelijk Park "De Valkaart" Beeldhouwkunst in West-Vlaanderen 1974, Cat. nr. 18,19,20, Oostkamp
    Belgische Beeldhouwkunst in Middelheim, Cat. nr. 33, Antwerp
    Wandelhalel Kurthermen, Original Zeichnungen Moderner Flämischer Meister, Lahnstein (DE)

  • 1975

    Galerij Esschius, Diest
    Galerij Nova, 13 jaar kunstpromotie, Cat. Remi de Cnodder, "De Kunst midden in het leven", Mechelen
    City Hall, Hedendaagse Kunst, Ministerie van Nederlandse Cultuur, Ronse
    Kunstgalerij Boudewijnpark, Vijftigste Tentoonstelling Hedendaagse, Bruges
    Galerij Ado, Eerste Triënnale Kleinsculptuur, Bonheiden
    Park Kasteel van Egmont, Hedendaagse Beeldhouwers, Zottegem

  • 1976

    Galerij Atelier, Cat. Fank Edebau, Ostend
    Artworks acquired by the State in 1974-1975, Cat. nr. 69, C.F.A., Brussels
    Artworks acquired by the State in 1974-1975, Cat. nr. 69, K.M.S.K., Antwerp
    Stadspark, Vierde Triënale Beeldhouwkunst, Cat.,Sint-Niklaas
    Galerie Kappa, Peinture et Sculpture à Ostende, Lille (FR)

  • 1978

    Cultureel Centrum, Hasselt
    't Leerhuys, Cat. Jaak Fontier, Bruges
    Galerie de la Cité, Cat. Leo Madelein, 27.10.1978, Luxembourg (LU)
    De Tinne Pot KB., Oude Culturen als inspiratiebron, Cat. nr. 8 tot 11, Brussels

  • 1979

    Galerij Lavuun, Gent
    Galery Betrand de Baisieux, Ostend
    "Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Maasmechelen, Kaster, Maldegem, Ieper, Dilsen

  • 1980

    "Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Leuven, Aarschot, Waregem, Beringen, Nieuwpoort, Zolder, Kortrijk, Hasselt
    Boudewijnpark, Beelden in het Park, Cat., Bruges
    Hall R.M.S.C.O., Kunst in eigen stad, Cat. Ostend
    Provenciaal Begijnhof, Hasselt, Brussels, Neder-over-Heembeek, Nieuwpoort, Stedelijke Feestzaal
    City Hall, Artworks acquired by the State in 1978-1979, Cat. nr. 76, Izegem
    Binnenkoer City Hall, Hedendaagse Beeldende Kunsten, Cat., Aalst
    De Tiendschuur, 150 jaar Oostendse Kunstenaars, Cat. nr. 78, Stedelijk Museum, Ostend, Sint-Truiden, Weert (NL)

  • 1981

    Galerij Mayaert, Ostend
    Galerij V.E.C.U, Antwerp
    R.M.S. Openluchttentoonstelling Beeldhouwwerk, Sculpta '81, Cat. p. 12, 13, Koekelare
    Derde Triënnale Kleinsculptuur, Ado Gallery, Bonheiden
    M.P.I.S., Zevende Kollectieve Tentoonstelling, Cat., Evergem
    De Brakke Grond, Kunstwerken 1976-1979, Een selectie van Beeldende Kunst verworven door het Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, Amsterdam (NL)
    Binnenkoer City Hall en Belfort, "Beeldende Kunst", Aalst
    Cultureel Centrum Ter Dilft, Feeling, "De menselijke figuur in de hedendaagse kunst", Bornem
    Galerij 't Poortje, "Ontmoetingen met Vlaamse Kunstenaars", Haasdonk

  • 1982

    Galerij Maretak, Schellebelle

  • 1983

    Galerie La Cité, Luxembourg (LU)
    R.M.S., Gistel
    Kunst in het Park, Hedendaagse Beeldhouwkunst, Heule
    Galerij Campo, Moderne Beeldhouwkunst in België, Antwerp

  • 1984

    Atelier Maurice Boel, Ostend
    Sint-Pietersabij, Gent
    Scharpoord, Knokke-Heist
    Stedelijke Feestzaal, Kunstwerken verworven door de Vlaamse Gemeenschap 1982-1983, Cat. nr. 120, Nieuwpoort
    Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Waregem, Strombeek-Bever, Sint-Truiden, Bonheiden, Dilbeek, Hasselt, Menen, Beringen

  • 1985

    Gemeentelijk Museum, Aumônerie Saint-Jacques, Cat. gemeenschapsminister van Cultuur Karel Poma, Gordes (FR)
    Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Bornem, Heusden, Zolder, Kortrijk, Turnhout, Knokke-Heist, Berchem, Lanaken, Lokeren, Galmaarden, Overijse, Maaseik
    Openluchttentoonstelling, Beelden in Imelda, Bonheiden
    Ado Gallery, Kleinsculptuur, Bonheiden
    Casino-Kursaal, Gardens Art Shop, Ostend

  • 1986

    BP Gallery, Cat. Remy de Cnodder, Stephan Rey, Brussels, Antwerp
    Galerij Den Artiest, Ostend
    Tilbury's Art Gallery, Sint-Truiden
    Claridge's Galerij, Halle Zoersel
    Galerij Campo, Derde Triëntale van de beeldhouwkunst, Antwerp
    Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Tielt, Bierbeek
    H.R.I.T., Het Beeld in de Tuin, Cat. nr. 12, 18, Vilvoorde
    Casino Kursaal, Kunstbeeld Nu, Cat. nr. 43,44 en 45, Ostend

  • 1987

    Galerij Tongerlohuys, Roosenmaal (NL)
    R.M.S., Cat. Jo Valcke, De Haan
    Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Antwerp
    Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten 1987 Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

  • 1988

    Park Gallery, Lokeren
    Rijksscholententoonstelling, Vierde Kunstsalon Cat., Hamme
    CC Alden Biesen, Openstelling van het Kasteel, Bilzen-Rijkhoven
    Openluchtsculpturen "Beelden '88", Cat. Hugo Brutin, p. 18 en 19, De Haan
    Venetiaanse Gaanderijen "Kunstbeeld Nu '88", Cat. nr. 96 en 97, Ostend

  • 1989

    EBES-Galerij Cat. Hugo Brutin, Gerd Segers, Knokke-Heist
    Oud City Hall, Blankenberge
    De Keerder Kunstkamer, Beeldenroute-expositie, Ontmoeting met België, Cat. p 25, Kadier en Keer (NL)
    Hedendaagse Vlaamse Monumentale Beeldhouwkunst, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. Hugo Brutin, p. 26 en 27, Bornem
    Tussen Duin en Beton, Esplanade, Cat. Hugo Brutin, p. 12 tot 15, De Panne

  • 1990

    Museum voor Schone Kunsten, Ostend
    Wielingencentrum, De Haan Wenduine
    Cultureel centrum Anto Diez, Bredene
    Venetian Loggia, Cat. Jaak Fontier(Ned, Frans, Engels, Duits, Grieks), Heraklion (Kreta, GR)
    Expokelders Generaalshuis, Maastricht (NL)
    Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Cat. Marc Van Gysegem, p. 38 tot 41, Berlare, Dendermonde, De Haan, Aalst, Zwijndrecht
    Park, Monumental II, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Mariemont
    Kinepolis, Monumental V Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Brussels
    Salle d'Honneur de Chateau et Aumonerie St.-Jacques, Gordes (FR)
    Carpe Diem Gallery, Paris (FR)

  • 1991

    De Brakke Grond, Amsterdam (NL)
    Galerie M.A.T., Amsterdam (NL)
    Volvo vol 12, Gent
    Carpe Diem Gallery, Paris (FR)
    De Hoge Hees, Natuur en Sculptuur XXI, Cat. Beatrijs Van Den Brink, Eersel (NL)
    Domein Vordenstein, Natuurbeeld 31, Cat. Frans Boenders, Schoten
    Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Beersel, Schilde, St.Agatha-Berchem, Bilzen
    Geo Art 2, Kunstenaars uit het gemeenschapsonderwijs, Cat. p. 9, De Haan, Moerbeke, Heist, Lokeren, Bruges

  • 1992

    City Hall, Almera (NL)
    Galerie Langenberg, Amsterdam (NL)
    Cultureel Centrum de Tamboer, Hoogeveen (NL)
    Ontmoetingscentrum, Wevelgem
    Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
    Kunstroute, Vlaams/Nederlandse Kunstparade, Amsterdam (NL)
    Galerie Langenberg Vlaams/Nederlandse Salon, Amsterdam (NL)
    Galerie De Peperbusse, Oostendse Grafiekers, Ostend
    Galerij Campo, vijfde Triënale Beeldhouwkunst, Antwerp
    Bachte-Maria-Leerne "Een Leiedorp vol beelden", Cat. nr. 14 en 15, Deinze
    Geo Art, Sebrechtspark, Bruges
    Artifort, Oostendse Kunstenaars nu, Cat. p. 12, Maastricht (NL)
    Geo Art Kunstenaars ui het gemeenschapsonderwijs, Oostakker, Arendonk, Sint-Michiels, Ekeren, Leuven, Beersel

  • 1993

    Seoul Arts Center, Art Museum, Cat. Jaak Fontier, Coördinatie Jan Stalmans, Seoul (Korea)
    Huis Osterrieth in het kader van Antwerp 93, culturele hoofdstad van Europa, Antwerp
    R.W.E. Aktiengesellschaft, Brussels
    Campo & Campo 95, Antwerp
    Maison de l'Europe, Hotel de Coulangnes-Sévigné V.I.P. - Art, Cat., Paris(F)
    Elzenveld, "Confrontaties" 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Antwerp
    Kunstroute Bredene '93, Mens en Symbool, Cat. Willem Elias, p. 44, Bredene
    70 jaar Rivierenhof, Antwerp, Deurne
    Kasteel d'Aertrijkcke, International 1993, Cat. M. van Jole p. 16 en 17, Torhout
    1984 - 1993 Dix années à Gordes d'expositions Flamandes, Cat., Gordes (FR)

  • 1994

    Galerij Adrian David, Knokke-Zoute
    Group 2 Gallery, Brussels
    Gemeentelijk Museum, "Confrontaties", 111 Hedendaagse Kunstenaars, Cat. p. 108 en 109, Elsene
    Campredon, "Des bords de l'Escaut au rives de la Sorgue" Cat. W. Van Den Bussche p. 36 en 37, l' Isle Sur-La-Sorgue
    Group 2 Van Hevel, Tribal and Modern Art, Brussels
    Skulptuur - 4 - luik, Cat. Jan D'Haese, p. 18 en 19, Melle, Lovendegem, Ieper, Torhout
    KUNST-RAI, Amsterdam (NL)
    Provenciaal Trefcentrum Baljuwhuis, Cat., Galmaarden
    Galerij Adrian David, Knokke-Zoute
    Cultureel Centrum, "De vleugels van Icarus", Hamme
    Cultureel Centrum, "Marius Staquet", "Confrontaties", 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Moeskroen
    Universiteitshal, Confrontaties, Leuven
    Galerij Casa Ristia, Sculptuur Vierluik in de stad, Torhout

  • 1995

    Galerij Adrian David, Knokke-Zoute
    De Brouwerij "Tekens van Hoop", Koekelare
    Musée d'Art Moderne, et d'Art Contemporain, "Confrontations", Liege
    Kasteel "SCULPTURA 95" KIWANIS, Cat. p. 42 en 43, Ardooie
    VOLVO, Cat., Götenborg (SE)
    Group 2 Gallery, "Artist from the Coast", Brussels
    Cultuurcentrum De Zilveren Reiger, BASF, Ekeren
    "Verhalen in Materialen", Cat. p. 3 tot 11, Antwerp
    Halle Victor Hugo, "Confrontations et Dialogues", Luxembourg (LU)
    "Sandton Gallery Museum" Confrontaties, Johannesburg (Z.-Afr.)
    Provenciaal Museum, "Confrontaties", Hasselt

  • 1996

    Vezalius Instituut, Ostend
    Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
    Het Arsenaal, Jan des Bouvrie, Naarden Vesting (NL)
    Royal Hibernian Academy Gallagher Gallery, "Confrontations", Dublins (IRL)
    Cultureel Centrum De Warande, Confrontaties, Turnhout
    Musée Provencial de la Vie Rurale, "l'Art en Campagne '96", Cat. Jo Verbrugghen p. 68 en 69, St. Hubert
    Cultureel centrum, "Confrontaties", Dilbeek
    West Europese Unie (W.E.U.), "Confrontaties", Brussels

  • 1997

    Antilope Art Gallery, Cat. Jan Stalmans, Lier
    Cité Internationale des Arts, Paris (FR)
    Group 2 Gallery, Artists from Ostend, Brussels
    Campo & Campo, Podium 97, Cat., Antwerp
    Renault Center, Art Gala 97, Cat., Drogenbos

  • 1998

    Cultureel Centrum 't Elzenveld, Sint Jorispand, Cat. Marcel van Jole, Antwerp
    De Saaihalle, Fortisbank, Bruges
    Campo & Campo, Triëntalle Beeldhouwkunst 98, Antwerp
    Cultureel Centrum A. Spinoy, Kunstgreep omtrent 1968. Cat. p. 35, Mechelen
    Group 2 Gallery, Artist from West-Flanders, Brusselss
    't Couthof, Tuin en beeld, Poperinge-Proven

  • 1999

    Papageno Art Gallery, Destelbergen
    Kunstcentrum "Di Coylde", Cat. F. Bonneure, Beernem
    Thermae Palace Art Gallery, pa-Art, Ostend
    Gemeentehuis, 9de biënnale hedendaagse kunst in Vlaanderen, Cat. p. 54 en 55, Aalter
    Thermae Palace, Drie Eenheid, Lyons, Cat. H. Bruting en M. De Cree p. 22 tot 35

  • 2000

    Art Gallery "La Réserve", Knokke
    Kunstgallerij Venus van Milo, Cat. Marcel van Jole, Hoboken
    Garten, Kunst in tuinen, Cat. p. 21, Destelbergen-Heusden
    Town Hall "Romer", Euro Cultural Mile, Cat. p. 58, Frankfurst am main (DE)
    Auditorium BBL, Euro World, Cat., Brussels
    Inno Com, Art in the park, Cat. p. 2 en 3, Beerzel

  • 2001

    Novotel centrum, Indoor Art, Bruges
    Campo & Campo, 8ste Triënnale beeldhouwkunst, Cat., Antwerp
    Stedelijk museum, Oostendse Kunstenaars, Ostend
    Huis Wielemans, 100 Coups de coeur, Brussels
    ID + Art v.z.w., De Geur van hout, Hamme
    R.U.C.A. gebouw, Kunst op de campus, Antwerp
    Huize Dommelhof, Beelden in de Tuin, Neerpelt
    R.W.E., 10 jaar kunsttentoonstellingen, Brussels
    R.W.E., Brusselsse ontmoetingen, Cat. M. van Jole, p. 34 tot 37, Essen (DE)
    't Elzenveld, Kunst op de Campus, Universiteit Antwerp, Cat., Antwerp
    Gallerij Box 38, Box 51 kunsternaars helpen kunstenaars, Cat., Ostend

  • 2002

    Art Gallery 'La Réserve', Knokke
    Gallerie Van Campen & Rochtus, Antwerp
    Kunstcentrum "Di Colyde", Cat. H. Brutin, Beernem
    Papageno Art Gallery, Destelbergen
    St. Pietersabdij, Century to Century (Rotary), Cat., Gent
    Galerij 't Hof te Puttens, Zomersalon, Beeldenpark, Lede
    Musée Renoir, 1ère biënnale de Sculpture, Cat. M. van Jole, p. 40 en 41, Cagnes-Sur-Mer (FR)
    Internationale Luchthaven, Art at the Airport, Cat. van Jole, p. 64 tot 67, Zaventem

  • 2003

    gARTen, Kunst in Tuinen, Cat., Destelbergen-Heusden
    V.L.C., Tekens van schoonheid en vrijheid in Verscheidenheid, Cat. R. Laridon, Ostend

  • 2004

    Museum voor Schone Kunsten, Wapenplein, Ostend
    Socio-Cultureel Centrum 't Elzenveld Sint-Jorispand, Antwerp
    David Dewaele, Kunst aan Tafel, Ostend

  • 2005

    Kasteel Blauwendael en stadspark, Cat. Ernest Van Buynder, Waasmunster
    Group 2 Gallery, 15 years on the art scene, Brussels
    Feest-en Cultuurpaleis, 5de salon Oostendse kunstenaars, Ostend
    Amicorum Monumental, Bornem
    groepstentoonstelling, B.Z.I.O.-I.M.B.O., Ostend

  • 2006

    Cultureel Centrum Stroming, Berlare
    Cultuurhuis "De Scharbiellie", De Panne
    Tentoonstelling B.Z.I.O. - I.M.B.O., zeedijk 286, Ostend
    Museum Nelepad, Hout grondstof, Berlare
    Papageno art gallery, Triënnale beeldhouwkunst, Destelbergen

  • 2007

    Kunst aan tafel in het restaurant "Villa Maritza", Ostend
    Theobald's Boothuisje, Muziek in de Vlaanderenstraat, Ostend

  • 2008

    Staf Versluyscentrum, 40 Oostendse kunstenaars, Bredene
    Art in the park, Inno.com, Beerzel
    Beeldige wandeling, zeedijk, Blankenberge

  • 2009

    Tentuinstelling Lions Knokke, Privé tuinen en cultureel centrum Scharpoord, Knokke-Zoute
    "Ode aan Ensor" in I.M.B.O. - B.Z.I.O., Zeedijk, Ostend
    Gallery, De Meulenaere & Lefevere, Oostduinkerke

  • 2010

    Gent-Zwijnaarde, centrum "Zonnebloem", "Vogels over de vloer"
    Lo-Reninge, sculptures route "Noordover"
    Zwevegem, Lions club, "Art Transfo"
    2010 Restaurant Beluga seawall Ostend "Taste of Art"

  • 2011

    De Panne Sculptures route: Natura Artis Magistra from 2 july until 30 september.
    In the castle of Gordes (Provence): 35 years of inspirations 4 august until 4 september 2011.

  • 2014

    De Panne Sculptures route in gardens of hope and souvenirs.
    Ostend, photograph's of monumental sculptures at Ter Yde
    Ostend, first biennale "Beeldende Kunsten aan zee" Rotary club, Thermae Palace

  • 2015

    De Panne, De Scharbielie, Traces d' Artistes and Courants d'Art 1950 - 2015
    Ostend Venetian gallery: Profumo di mare
    Beersel: INNO-COM Art in the park, Hommage a Marcel van Jole
    Bredene, "De Fakkel", inauguration garden of sculptures, sculpture in corten steel "Growth" 1m H

  • 2016

    beeldende kunst aan zee, Rotary Ostend, Venetian gallery
    Ostend gallery Papillon, summer saloon

  • 2018

    De Panne: Exhibition in open air "Nature in Sculptures"

Personal exhibitions are indicated with a blue color.