Exhibitions

Personal exhibitions are indicated with a blue color.

1959

Le Zodiaque, Brussel
Ghent
Talenprijs, Cat. nr. 12, Middelburg (NL)

1960

Andleie, Harelbeke
City Hall, Poperinge
Feest- en Cultuurpaleis, Ostend
Provenciaal Hof, Bruges
Provenciaal Begijnhof, Schilderkunst 1960, Hasselt
Cat. nr. 4, Provincie West-Vlaanderen

1964

Casino, Cat. B. Degryse, Blankenberge
Center for Fine Arts, Brussels
St. Pietersabij, Ghent
Laureaten van de prijs "Jeune Peinture Belge 1963"
Hessenhuis, Antwerp
Begijnhof: Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet

1965

Inno Decor., Ostend
Casino, Middelkerke
Belgisches Haus, Koln (DE)
The Mansfield Fine Arts Guild, Mansfield, Ohio (US)
Maison de la Culture, Namen
Musée communal, Mons
Casino Kursaal, Ostend
St. Pietersabij, Ghent
C.F.A., Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet van België, Brussels
Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges

1966

Gallery Nos Peintres, Ostend
Studio Callebert, Roeselare
Gallery Tamara Pfeiffer, Cat. Brussels
Maison de la Culture, Artistes Ostendais, Cat. Frank Edebau nr. 14, 15, 16, Namen
Louis Schmidtprijs, Herfstsalon, Cat. nr. 21, Etterbeek
Boudewijnpark, Bruges
Meli, Adinkerke
Lakenhalle, Ieper
Provenciaal Hof, Beeldhouwkunst en Grafische Kunst, Provincie West-Vlaanderen, Cat. nr. 53, 54 en nr. 10, Bruges

1967

Galerij Forum, Ostend
Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges
Casino, Prijs stad Knokke voor Schilderkunst, Cat. nr. 31, Knokke
BP-Building, Antwerp
Tamara Pfeiffer, Brussels
C.F.A., Werken aangekocht door de Belgische Staat, Cat. nr. 21, Brussels

1968

Galerij Kaleidoscoop, Ghent
Galerij De Eik, Antwerp
Galerij AnHyp, Kortrijk
Casino Kursaal, Groep 68 Cat., Ostend
Kunstforum, Kunstaksenten in het interieur, Schelderode

1969

Dudenpark, Negende Nationale Openluchttentoonstelling voor Beeldhouwkunst, Cat. nr. 16 en 17, Vorst (Brussels)
Gemeentepark, Internationale 69, Cat., Geluwe
Beelden in het Zuidpark, Ghent
Technische Hogeschool, Facetten Belgische Moderne Kunst, Eindhouven (NL)
Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Antwerp
Galerij Forum, Ostend

1970

Galerij Dierickx, Brussels
Thermae Palace Hotel, 20 x 4, Cat. nr. 33-36, Ostend
Openluchttentoonstelling Beeldhouwkunst, Biscchopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 5, Bruges
Privé-Kunstbezit te Tervuren en Omgeving, Cat. nr. 54, Tervuren

1971

Kunstforum, Schelderode
Korrekelder, Bruges
Museo, d'Arte Moderna, Fondazione Pagani VII Mostra Internazionale, Cat., Legano (IT)
Galleria PAgani, Mostra Scultura Piccola, Milano (IT)
A.W.W., Het water in de kunst, Antwerp
Raifleisenbank, Vlaamse en Nederlandse Kunstenaars, Cat., Kloosterzande (NL)
Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. Jaak Fontier, p. 20,21, Antwerp

1972

Galerie Numaga, Cat. Hugo Brutin, Neuchatel, Auvernier (CH)
Kunstforum, tweede Biënnale van kleine bronssculpturen, Schelderode
Campo, Vlaamse beeldhouwkunst vandaag, Antwerp
Kunstforum, Internationaal salon van de tekening, Schelderode
Campo, 75-jarig bestaan van de galerij, Cat. nrs 101-104, Antwerp
Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Antwerp
Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten '87, Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

1973

Musée, Jura, Lons-Le-Saunier (FR)
Casino, Cat., Blankenberge
Galerij Callebert, Roeselare
Galerij Nova, Cat. Remi De Cnodder, Mechelen
K. Universiteit, Vlaamse Prominente Hedendaagse Kunst, Leuven
Stadspark, Derde Triënnale Beeldhouwwerk, Cat. nr. 14 en 15, Sint-Niklaas
De Tinnen Pot KB, Figuratieve Fantastiek, Cat. G. Gepts, nr 8,9 en 10, Brussels
Het Wapenschild, Gemeentekrediet, Kleinsculptuur in België, Cat. nr. 11, Antwerp, nadien in Hasselt, Waregem, Namen en Huy
Bisschopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 6 en 28, Bruges
De Witte Lietaer, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. nrs. 30, 31 en 32, Lauwe
Rijksschool Beeldende Kunsten en tuis Erasmus, Hedendaagse Kunst, Ministerie Nederlands Cultuur, Brussels

1974

Boudewijnpark, Cat. Fernand Bonneure, Bruges
Kunstacademiën, Kleinsculptuur in België, Eekloo
Artworks acquired by the State in 1972 - 1973, Cat. nr. 77, C.F.A., Brussels
Artworks acquired by the State in 1972 - 1973, Cat. nr. 77, K.M.S.K., Antwerp
Galerij de Eik, Hedendaagse Oostendse Kunstenaars, Ridderkerke (NL)
Kwaremont, Centrum Malpertuis, Diversen 1974, Kluisbergen
Casino, Galerij Hof ter Linde, vierde actuele kunstmarkt, Knokke
Gemeentelijk Park "De Valkaart" Beeldhouwkunst in West-Vlaanderen 1974, Cat. nr. 18,19,20, Oostkamp
Belgische Beeldhouwkunst in Middelheim, Cat. nr. 33, Antwerp
Wandelhalel Kurthermen, Original Zeichnungen Moderner Flämischer Meister, Lahnstein (DE)

1975

Gallery Esschius, Diest
Galerij Nova, 13 jaar kunstpromotie, Cat. Remi de Cnodder, "De Kunst midden in het leven", Mechelen
City Hall, Hedendaagse Kunst, Ministerie van Nederlandse Cultuur, Ronse
Kunstgalerij Boudewijnpark, Vijftigste Tentoonstelling Hedendaagse, Bruges
Galerij Ado, Eerste Triënnale Kleinsculptuur, Bonheiden
Park Kasteel van Egmont, Hedendaagse Beeldhouwers, Zottegem

1976

Galerij Atelier, Cat. Fank Edebau, Ostend
Artworks acquired by the State in 1974-1975, Cat. nr. 69, C.F.A., Brussels
Artworks acquired by the State in 1974-1975, Cat. nr. 69, K.M.S.K., Antwerp
Stadspark, Vierde Triënale Beeldhouwkunst, Cat.,Sint-Niklaas
Galerie Kappa, Peinture et Sculpture à Ostende, Lille (FR)

1978

Cultureel Centrum, Hasselt
't Leerhuys, Cat. Jaak Fontier, Bruges
Galerie de la Cité, Cat. Leo Madelein, 27.10.1978, Luxembourg (LU)
De Tinne Pot KB., Oude Culturen als inspiratiebron, Cat. nr. 8 tot 11, Brussels

1979

Galerij Lavuun, Ghent
Galery Betrand de Baisieux, Ostend
"Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Maasmechelen, Kaster, Maldegem, Ieper, Dilsen

1980

"Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Leuven, Aarschot, Waregem, Beringen, Nieuwpoort, Zolder, Kortrijk, Hasselt
Boudewijnpark, Beelden in het Park, Cat., Bruges
Hall R.M.S.C.O., Kunst in eigen stad, Cat. Ostend
Provenciaal Begijnhof, Hasselt, Brussels, Neder-over-Heembeek, Nieuwpoort, Stedelijke Feestzaal
City Hall, Artworks acquired by the State in 1978-1979, Cat. nr. 76, Izegem
Binnenkoer City Hall, Hedendaagse Beeldende Kunsten, Cat., Aalst
De Tiendschuur, 150 jaar Oostendse Kunstenaars, Cat. nr. 78, Stedelijk Museum, Ostend, Sint-Truiden, Weert (NL)

1981

Galerij Mayaert, Ostend
Galerij V.E.C.U, Antwerp
R.M.S. Openluchttentoonstelling Beeldhouwwerk, Sculpta '81, Cat. p. 12, 13, Koekelare
Derde Triënnale Kleinsculptuur, Ado Gallery, Bonheiden
M.P.I.S., Zevende Kollectieve Tentoonstelling, Cat., Evergem
De Brakke Grond, Kunstwerken 1976-1979, Een selectie van Beeldende Kunst verworven door het Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, Amsterdam (NL)
Binnenkoer City Hall en Belfort, "Beeldende Kunst", Aalst
Cultureel Centrum Ter Dilft, Feeling, "De menselijke figuur in de hedendaagse kunst", Bornem
Galerij 't Poortje, "Ontmoetingen met Vlaamse Kunstenaars", Haasdonk

1982

Gallery Maretak, Schellebelle

1983

Galerie La Cité, Luxembourg (LU)
R.M.S., Gistel
Kunst in het Park, Hedendaagse Beeldhouwkunst, Heule
Galerij Campo, Moderne Beeldhouwkunst in België, Antwerp

1984

Atelier Maurice Boel, Ostend
Sint-Pietersabij, Ghent
Scharpoord, Knokke-Heist
Stedelijke Feestzaal, Kunstwerken verworven door de Vlaamse Gemeenschap 1982-1983, Cat. nr. 120, Nieuwpoort
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Waregem, Strombeek-Bever, Sint-Truiden, Bonheiden, Dilbeek, Hasselt, Menen, Beringen

1985

Gemeentelijk Museum, Aumônerie Saint-Jacques, Cat. gemeenschapsminister van Cultuur Karel Poma, Gordes (FR)
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Bornem, Heusden, Zolder, Kortrijk, Turnhout, Knokke-Heist, Berchem, Lanaken, Lokeren, Galmaarden, Overijse, Maaseik
Openluchttentoonstelling, Beelden in Imelda, Bonheiden
Ado Gallery, Kleinsculptuur, Bonheiden
Casino-Kursaal, Gardens Art Shop, Ostend

1986

BP Gallery, Cat. Remy de Cnodder, Stephan Rey, Brussels, Antwerp
Galerij Den Artiest, Ostend
Tilbury's Art Gallery, Sint-Truiden
Claridge's Galerij, Halle Zoersel
Galerij Campo, Derde Triëntale van de beeldhouwkunst, Antwerp
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Tielt, Bierbeek
H.R.I.T., Het Beeld in de Tuin, Cat. nr. 12, 18, Vilvoorde
Casino Kursaal, Kunstbeeld Nu, Cat. nr. 43,44 en 45, Ostend

1987

Gallery Tongerlohuys, Roosenmaal (NL)
R.M.S., Cat. Jo Valcke, De Haan
Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Antwerp
Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten 1987 Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

1988

Park Gallery, Lokeren
Rijksscholententoonstelling, Vierde Kunstsalon Cat., Hamme
CC Alden Biesen, Openstelling van het Kasteel, Bilzen-Rijkhoven
Openluchtsculpturen "Beelden '88", Cat. Hugo Brutin, p. 18 en 19, De Haan
Venetiaanse Gaanderijen "Kunstbeeld Nu '88", Cat. nr. 96 en 97, Ostend

1989

EBES-Galerij Cat. Hugo Brutin, Gerd Segers, Knokke-Heist
Oud City Hall, Blankenberge
De Keerder Kunstkamer, Beeldenroute-expositie, Ontmoeting met België, Cat. p 25, Kadier en Keer (NL)
Hedendaagse Vlaamse Monumentale Beeldhouwkunst, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. Hugo Brutin, p. 26 en 27, Bornem
Tussen Duin en Beton, Esplanade, Cat. Hugo Brutin, p. 12 tot 15, De Panne

1990

Museum voor Schone Kunsten, Ostend
Wielingencentrum, De Haan Wenduine
Cultureel centrum Anto Diez, Bredene
Venetian Loggia, Cat. Jaak Fontier(Ned, Frans, Engels, Duits, Grieks), Heraklion (Kreta, GR)
Expokelders Generaalshuis, Maastricht (NL)
Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Cat. Marc Van Gysegem, p. 38 tot 41, Berlare, Dendermonde, De Haan, Aalst, Zwijndrecht
Park, Monumental II, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Mariemont
Kinepolis, Monumental V Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Brussels
Salle d'Honneur de Chateau et Aumonerie St.-Jacques, Gordes (FR)
Carpe Diem Gallery, Paris (FR)

1991

De Brakke Grond, Amsterdam (NL)
Galerie M.A.T., Amsterdam (NL)
Volvo vol 12, Ghent
Carpe Diem Gallery, Paris (FR)
De Hoge Hees, Natuur en Sculptuur XXI, Cat. Beatrijs Van Den Brink, Eersel (NL)
Domein Vordenstein, Natuurbeeld 31, Cat. Frans Boenders, Schoten
Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Beersel, Schilde, St.Agatha-Berchem, Bilzen
Geo Art 2, Kunstenaars uit het gemeenschapsonderwijs, Cat. p. 9, De Haan, Moerbeke, Heist, Lokeren, Bruges

1992

City Hall, Almera (NL)
Galerie Langenberg, Amsterdam (NL)
Cultureel Centrum de Tamboer, Hoogeveen (NL)
Ontmoetingscentrum, Wevelgem
Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
Kunstroute, Vlaams/Nederlandse Kunstparade, Amsterdam (NL)
Galerie Langenberg Vlaams/Nederlandse Salon, Amsterdam (NL)
Galerie De Peperbusse, Oostendse Grafiekers, Ostend
Galerij Campo, vijfde Triënale Beeldhouwkunst, Antwerp
Bachte-Maria-Leerne "Een Leiedorp vol beelden", Cat. nr. 14 en 15, Deinze
Geo Art, Sebrechtspark, Bruges
Artifort, Oostendse Kunstenaars nu, Cat. p. 12, Maastricht (NL)
Geo Art Kunstenaars ui het gemeenschapsonderwijs, Oostakker, Arendonk, Sint-Michiels, Ekeren, Leuven, Beersel

1993

Seoul Arts Center, Art Museum, Cat. Jaak Fontier, Coördinatie Jan Stalmans, Seoul (Korea)
Huis Osterrieth in het kader van Antwerp 93, culturele hoofdstad van Europa, Antwerp
R.W.E. Aktiengesellschaft, Brussels
Campo & Campo 95, Antwerp
Maison de l'Europe, Hotel de Coulangnes-Sévigné V.I.P. - Art, Cat., Paris(F)
Elzenveld, "Confrontaties" 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Antwerp
Kunstroute Bredene '93, Mens en Symbool, Cat. Willem Elias, p. 44, Bredene
70 jaar Rivierenhof, Antwerp, Deurne
Kasteel d'Aertrijkcke, International 1993, Cat. M. van Jole p. 16 en 17, Torhout
1984 - 1993 Dix années à Gordes d'expositions Flamandes, Cat., Gordes (FR)

1994

Gallery Adrian David, Knokke-Zoute
Group 2 Gallery, Brussels
Gemeentelijk Museum, "Confrontaties", 111 Hedendaagse Kunstenaars, Cat. p. 108 en 109, Elsene
Campredon, "Des bords de l'Escaut au rives de la Sorgue" Cat. W. Van Den Bussche p. 36 en 37, l' Isle Sur-La-Sorgue
Group 2 Van Hevel, Tribal and Modern Art, Brussels
Skulptuur - 4 - luik, Cat. Jan D'Haese, p. 18 en 19, Melle, Lovendegem, Ieper, Torhout
KUNST-RAI, Amsterdam (NL)
Provenciaal Trefcentrum Baljuwhuis, Cat., Galmaarden
Galerij Adrian David, Knokke-Zoute
Cultureel Centrum, "De vleugels van Icarus", Hamme
Cultureel Centrum, "Marius Staquet", "Confrontaties", 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Moeskroen
Universiteitshal, Confrontaties, Leuven
Galerij Casa Ristia, Sculptuur Vierluik in de stad, Torhout

1995

Gallery Adrian David, Knokke-Zoute
De Brouwerij "Tekens van Hoop", Koekelare
Musée d'Art Moderne, et d'Art Contemporain, "Confrontations", Liege
Kasteel "SCULPTURA 95" KIWANIS, Cat. p. 42 en 43, Ardooie
VOLVO, Cat., Götenborg (SE)
Group 2 Gallery, "Artist from the Coast", Brussels
Cultuurcentrum De Zilveren Reiger, BASF, Ekeren
"Verhalen in Materialen", Cat. p. 3 tot 11, Antwerp
Halle Victor Hugo, "Confrontations et Dialogues", Luxembourg (LU)
"Sandton Gallery Museum" Confrontaties, Johannesburg (Z.-Afr.)
Provenciaal Museum, "Confrontaties", Hasselt

1996

Vezalius Instituut, Ostend
Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
Het Arsenaal, Jan des Bouvrie, Naarden Vesting (NL)
Royal Hibernian Academy Gallagher Gallery, "Confrontations", Dublins (IRL)
Cultureel Centrum De Warande, Confrontaties, Turnhout
Musée Provencial de la Vie Rurale, "l'Art en Campagne '96", Cat. Jo Verbrugghen p. 68 en 69, St. Hubert
Cultureel centrum, "Confrontaties", Dilbeek
West Europese Unie (W.E.U.), "Confrontaties", Brussels

1997

Antilope Art Gallery, Cat. Jan Stalmans, Lier
Cité Internationale des Arts, Paris (FR)
Group 2 Gallery, Artists from Ostend, Brussels
Campo & Campo, Podium 97, Cat., Antwerp
Renault Center, Art Gala 97, Cat., Drogenbos

1998

Cultureel Centrum 't Elzenveld, Sint Jorispand, Cat. Marcel van Jole, Antwerp
De Saaihalle, Fortisbank, Bruges
Campo & Campo, Triëntalle Beeldhouwkunst 98, Antwerp
Cultureel Centrum A. Spinoy, Kunstgreep omtrent 1968. Cat. p. 35, Mechelen
Group 2 Gallery, Artist from West-Flanders, Brussels
't Couthof, Tuin en beeld, Poperinge-Proven

1999

Papageno Art Gallery, Destelbergen
Kunstcentrum "Di Coylde", Cat. F. Bonneure, Beernem
Thermae Palace Art Gallery, pa-Art, Ostend
Gemeentehuis, 9de biënnale hedendaagse kunst in Vlaanderen, Cat. p. 54 en 55, Aalter
Thermae Palace, Drie Eenheid, Lyons, Cat. H. Bruting en M. De Cree p. 22 tot 35

2000

Art Gallery "La Réserve", Knokke
Kunstgallerij Venus van Milo, Cat. Marcel van Jole, Hoboken
Garten, Kunst in tuinen, Cat. p. 21, Destelbergen-Heusden
Town Hall "Romer", Euro Cultural Mile, Cat. p. 58, Frankfurst am main (DE)
Auditorium BBL, Euro World, Cat., Brussels
Inno Com, Art in the park, Cat. p. 2 en 3, Beerzel

2001

Novotel centrum, Indoor Art, Bruges
Campo & Campo, 8ste Triënnale beeldhouwkunst, Cat., Antwerp
Stedelijk museum, Oostendse Kunstenaars, Ostend
Huis Wielemans, 100 Coups de coeur, Brussels
ID + Art v.z.w., De Geur van hout, Hamme
R.U.C.A. gebouw, Kunst op de campus, Antwerp
Huize Dommelhof, Beelden in de Tuin, Neerpelt
R.W.E., 10 jaar kunsttentoonstellingen, Brussels
R.W.E., Brusselsse ontmoetingen, Cat. M. van Jole, p. 34 tot 37, Essen (DE)
't Elzenveld, Kunst op de Campus, Universiteit Antwerp, Cat., Antwerp
Gallerij Box 38, Box 51 kunsternaars helpen kunstenaars, Cat., Ostend

2002

Art Gallery 'La Réserve', Knokke
Gallerie Van Campen & Rochtus, Antwerp
Kunstcentrum "Di Colyde", Cat. H. Brutin, Beernem
Papageno Art Gallery, Destelbergen
St. Pietersabdij, Century to Century (Rotary), Cat., Ghent
Galerij 't Hof te Puttens, Zomersalon, Beeldenpark, Lede
Musée Renoir, 1ère biënnale de Sculpture, Cat. M. van Jole, p. 40 en 41, Cagnes-Sur-Mer (FR)
Internationale Luchthaven, Art at the Airport, Cat. van Jole, p. 64 tot 67, Zaventem

2003

gARTen, Kunst in Tuinen, Cat., Destelbergen-Heusden
V.L.C., Tekens van schoonheid en vrijheid in Verscheidenheid, Cat. R. Laridon, Ostend

2004

Museum voor Schone Kunsten, Wapenplein, Ostend
Socio-Cultureel Centrum 't Elzenveld Sint-Jorispand, Antwerp
David Dewaele, Kunst aan Tafel, Ostend

2005

Kasteel Blauwendael en stadspark, Cat. Ernest Van Buynder, Waasmunster
Group 2 Gallery, 15 years on the art scene, Brussels
Feest-en Cultuurpaleis, 5de salon Oostendse kunstenaars, Ostend
Amicorum Monumental, Bornem
groepstentoonstelling, B.Z.I.O.-I.M.B.O., Ostend

2006

Cultureel Centrum Stroming, Berlare
Cultuurhuis "De Scharbiellie", De Panne
Tentoonstelling B.Z.I.O. - I.M.B.O., zeedijk 286, Ostend
Museum Nelepad, Hout grondstof, Berlare
Papageno art gallery, Triënnale beeldhouwkunst, Destelbergen

2007

Kunst aan tafel in het restaurant "Villa Maritza", Ostend
Theobald's Boothuisje, Muziek in de Vlaanderenstraat, Ostend

2008

Staf Versluyscentrum, 40 Oostendse kunstenaars, Bredene
Art in the park, Inno.com, Beerzel
Beeldige wandeling, zeedijk, Blankenberge

2009

Art Gallery, De Meulenaere & Lefevere, Oostduinkerke
Tentuinstelling Lions Knokke, Privé tuinen en cultureel centrum Scharpoord, Knokke-Zoute
"Ode aan Ensor" in I.M.B.O. - B.Z.I.O., Zeedijk, Ostend

2010

Gent-Zwijnaarde, centrum "Zonnebloem", "Vogels over de vloer"
Lo-Reninge, sculptures route "Noordover"
Zwevegem, Lions club, "Art Transfo"
2010 Restaurant Beluga seawall Ostend "Taste of Art"

2011

In the castle of Gordes (Provence): 35 years of inspirations 4 august until 4 september 2011.
De Panne Sculptures route: Natura Artis Magistra from 2 july until 30 september.

2014

De Panne Sculptures route in gardens of hope and souvenirs.
Ostend, photograph's of monumental sculptures at Ter Yde
Ostend, first biennale "Beeldende Kunsten aan zee" Rotary club, Thermae Palace

2015

De Panne, De Scharbielie, Traces d' Artistes and Courants d'Art 1950 - 2015
Ostend Venetian gallery: Profumo di mare
Beersel: INNO-COM Art in the park, Hommage a Marcel van Jole
Bredene, "De Fakkel", inauguration garden of sculptures, sculpture in corten steel "Growth" 1m H

2016

beeldende kunst aan zee, Rotary Ostend, Venetian gallery
Ostend gallery Papillon, summer saloon

2018

De Panne: Exhibition in open air "Nature in Sculptures"

2019

Verbeke Foundation "Coming full circle, collages and assemblages"
Gits: Wandelen tussen Kunst
Hommage Marcel van Jole at Campo & Campo