Expositions

Expositions personnelles sont indiqués avec une couleur bleue.

1959

Le Zodiaque, Bruxelles
Gant
Talenprijs, Cat. nr. 12, Middelburg (NL)

1960

Zaal Andleie, Harelbeke
Hôtel de Ville, Poperinge
Feest- en Cultuurpaleis, Ostende
Provenciaal Hof, Bruges
Provenciaal Begijnhof, Schilderkunst 1960, Hasselt
Cat. nr. 4, Provincie West-Vlaanderen

1964

Casino, Cat. B. Degryse, Blankenberge
Palais des Beaux-Arts, Bruxelles
St. Pietersabij, Gand
Laureaten van de prijs "Jeune Peinture Belge 1963"
Hessenhuis, Anvers
Begijnhof: Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet

1965

Inno Decor., Ostende
Casino, Middelkerke
Belgisches Haus, Koln (DE)
The Mansfield Fine Arts Guild, Mansfield, Ohio (US)
Maison de la Culture, Namur
Musée communal, Mons
Casino Kursaal, Ostende
St. Pietersabij, Gand
P.B.A., Kunst van Heden in België, Gemeentekrediet van België, Bruxelles
Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges

1966

Galerij Nos Peintres, Ostende
Studio Callebert, Roeselare
Galerij Tamara Pfeiffer, Cat. Bruxelles
Maison de la Culture, Artistes Ostendais, Cat. Frank Edebau nr. 14, 15, 16, Namur
Louis Schmidtprijs, Herfstsalon, Cat. nr. 21, Etterbeek
Boudewijnpark, Bruges
Meli, Adinkerke
Lakenhalle, Ieper
Provenciaal Hof, Beeldhouwkunst en Grafische Kunst, Provincie West-Vlaanderen, Cat. nr. 53, 54 en nr. 10, Bruges

1967

Galerij Forum, Ostende
Korrekelder, Tekeningen en Grafisch werk in ieders bereik, Bruges
Casino, Prijs stad Knokke voor Schilderkunst, Cat. nr. 31, Knokke
BP-Building, Anvers
Tamara Pfeiffer, Bruxelles
P.B.A., Werken aangekocht door de Belgische Staat, Cat. nr. 21, Bruxelles

1968

Galerij Kaleidoscoop, Gand
Galerij De Eik, Anvers
Galerij AnHyp, Kortrijk
Casino Kursaal, Groep 68 Cat., Ostende
Kunstforum, Kunstaksenten in het interieur, Schelderode

1969

Dudenpark, Negende Nationale Openluchttentoonstelling voor Beeldhouwkunst, Cat. nr. 16 en 17, Vorst (Bruxelles)
Gemeentepark, Internationale 69, Cat., Geluwe
Beelden in het Zuidpark, Gand
Technische Hogeschool, Facetten Belgische Moderne Kunst, Eindhouven (NL)
Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Anvers
Galerij Forum, Ostende

1970

Galerij Dierickx, Bruxelles
Thermae Palace Hotel, 20 x 4, Cat. nr. 33-36, Ostende
Openluchttentoonstelling Beeldhouwkunst, Biscchopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 5, Bruges
Privé-Kunstbezit te Tervuren en Omgeving, Cat. nr. 54, Tervuren

1971

Kunstforum, Schelderode
Korrekelder, Bruges
Museo, d'Arte Moderna, Fondazione Pagani VII Mostra Internazionale, Cat., Legano (IT)
Galleria PAgani, Mostra Scultura Piccola, Milano (IT)
A.W.W., Het water in de kunst, Anvers
Raifleisenbank, Vlaamse en Nederlandse Kunstenaars, Cat., Kloosterzande (NL)
Campo, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. Jaak Fontier, p. 20,21, Anvers

1972

Galerie Numaga, Cat. Hugo Brutin, Neuchatel, Auvernier (CH)
Kunstforum, tweede Biënnale van kleine bronssculpturen, Schelderode
Campo, Vlaamse beeldhouwkunst vandaag, Anvers
Kunstforum, Internationaal salon van de tekening, Schelderode
Campo, 75-jarig bestaan van de galerij, Cat. nrs 101-104, Anvers
Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Anvers
Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten '87, Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

1973

Musée, Jura, Lons-Le-Saunier (FR)
Casino, Cat., Blankenberge
Galerij Callebert, Roeselare
Galerij Nova, Cat. Remi De Cnodder, Mechelen
K. Universiteit, Vlaamse Prominente Hedendaagse Kunst, Leuven
Stadspark, Derde Triënnale Beeldhouwwerk, Cat. nr. 14 en 15, Sint-Niklaas
De Tinnen Pot KB, Figuratieve Fantastiek, Cat. G. Gepts, nr 8,9 en 10, Bruxelles
Het Wapenschild, Gemeentekrediet, Kleinsculptuur in België, Cat. nr. 11, Anvers, nadien in Hasselt, Waregem, Namur en Huy
Bisschopsdreef, Beeld en Boom, Cat. nr. 6 en 28, Bruges
De Witte Lietaer, Hedendaagse Vlaamse Fantastiek, Cat. nrs. 30, 31 en 32, Lauwe
Rijksschool Beeldende Kunsten en tuis Erasmus, Hedendaagse Kunst, Ministerie Nederlands Cultuur, Bruxelles

1974

Boudewijnpark, Cat. Fernand Bonneure, Bruges
Kunstacademiën, Kleinsculptuur in België, Eekloo
Oeuvres acquises par l'Etat en 1972 - 1973, Cat. nr. 77, P.B.A., Bruxelles
Oeuvres acquises par l'Etat en 1972 - 1973, Cat. nr. 77, K.M.S.K., Anvers
Galerij de Eik, Hedendaagse Oostendse Kunstenaars, Ridderkerke (NL)
Kwaremont, Centrum Malpertuis, Diversen 1974, Kluisbergen
Casino, Galerij Hof ter Linde, vierde actuele kunstmarkt, Knokke
Gemeentelijk Park "De Valkaart" Beeldhouwkunst in West-Vlaanderen 1974, Cat. nr. 18,19,20, Oostkamp
Belgische Beeldhouwkunst in Middelheim, Cat. nr. 33, Anvers
Wandelhalel Kurthermen, Original Zeichnungen Moderner Flämischer Meister, Lahnstein (DE)

1975

Galerij Esschius, Diest
Galerij Nova, 13 jaar kunstpromotie, Cat. Remi de Cnodder, "De Kunst midden in het leven", Mechelen
Hôtel de Ville, Hedendaagse Kunst, Ministerie van Nederlandse Cultuur, Ronse
Kunstgalerij Boudewijnpark, Vijftigste Tentoonstelling Hedendaagse, Bruges
Galerij Ado, Eerste Triënnale Kleinsculptuur, Bonheiden
Park Kasteel van Egmont, Hedendaagse Beeldhouwers, Zottegem

1976

Galerij Atelier, Cat. Fank Edebau, Ostende
Oeuvres acquises par l'Etat en 1974-1975, Cat. nr. 69, P.B.A., Bruxelles
Oeuvres acquises par l'Etat en 1974-1975, Cat. nr. 69, K.M.S.K., Anvers
Stadspark, Vierde Triënale Beeldhouwkunst, Cat.,Sint-Niklaas
Galerie Kappa, Peinture et Sculpture à Ostende, Lille (FR)

1978

De Tinne Pot KB., Oude Culturen als inspiratiebron, Cat. nr. 8 tot 11, Bruxelles
Cultureel Centrum, Hasselt
't Leerhuys, Cat. Jaak Fontier, Bruges
Galerie de la Cité, Cat. Leo Madelein, 27.10.1978, Luxembourg (LU)

1979

Galerij Lavuun, Gand
Galery Betrand de Baisieux, Ostende
"Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Maasmechelen, Kaster, Maldegem, Ieper, Dilsen

1980

"Levend Hout" Rondreizende Tentoonstelling Scheppende Handen, Leuven, Aarschot, Waregem, Beringen, Nieuwpoort, Zolder, Kortrijk, Hasselt
Boudewijnpark, Beelden in het Park, Cat., Bruges
Hall R.M.S.C.O., Kunst in eigen stad, Cat. Ostende
Provenciaal Begijnhof, Hasselt, Bruxelles, Neder-over-Heembeek, Nieuwpoort, Stedelijke Feestzaal
Hôtel de Ville, Oeuvres acquises par l'Etat en 1978-1979, Cat. nr. 76, Izegem
Binnenkoer Hôtel de Ville, Hedendaagse Beeldende Kunsten, Cat., Aalst
De Tiendschuur, 150 jaar Oostendse Kunstenaars, Cat. nr. 78, Stedelijk Museum, Ostende, Sint-Truiden, Weert (NL)

1981

Galerij Mayaert, Ostende
Galerij V.E.C.U, Anvers
R.M.S. Openluchttentoonstelling Beeldhouwwerk, Sculpta '81, Cat. p. 12, 13, Koekelare
Derde Triënnale Kleinsculptuur, Ado Gallery, Bonheiden
M.P.I.S., Zevende Kollectieve Tentoonstelling, Cat., Evergem
De Brakke Grond, Kunstwerken 1976-1979, Een selectie van Beeldende Kunst verworven door het Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, Amsterdam (NL)
Binnenkoer Hôtel de Ville en Belfort, "Beeldende Kunst", Aalst
Cultureel Centrum Ter Dilft, Feeling, "De menselijke figuur in de hedendaagse kunst", Bornem
Galerij 't Poortje, "Ontmoetingen met Vlaamse Kunstenaars", Haasdonk

1982

Galerie Maretak, Schellebelle

1983

Galerie La Cité, Luxembourg (LU)
R.M.S., Gistel
Kunst in het Park, Hedendaagse Beeldhouwkunst, Heule
Galerij Campo, Moderne Beeldhouwkunst in België, Anvers

1984

Atelier Maurice Boel, Ostende
Sint-Pietersabij, Gand
Scharpoord, Knokke-Heist
Stedelijke Feestzaal, Kunstwerken verworven door de Vlaamse Gemeenschap 1982-1983, Cat. nr. 120, Nieuwpoort
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Waregem, Strombeek-Bever, Sint-Truiden, Bonheiden, Dilbeek, Hasselt, Menen, Beringen

1985

Gemeentelijk Museum, Aumônerie Saint-Jacques, Cat. gemeenschapsminister van Cultuur Karel Poma, Gordes (FR)
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Bornem, Heusden, Zolder, Kortrijk, Turnhout, Knokke-Heist, Berchem, Lanaken, Lokeren, Galmaarden, Overijse, Maaseik
Openluchttentoonstelling, Beelden in Imelda, Bonheiden
Ado Gallery, Kleinsculptuur, Bonheiden
Casino-Kursaal, Gardens Art Shop, Ostende

1986

BP Gallery, Cat. Remy de Cnodder, Stephan Rey, Bruxelles, Anvers
Galerij Den Artiest, Ostende
Tilbury's Art Gallery, Sint-Truiden
Claridge's Galerij, Halle Zoersel
Galerij Campo, Derde Triëntale van de beeldhouwkunst, Anvers
Kunst in Huis, "Kunst en Kunst maken", Tielt, Bierbeek
H.R.I.T., Het Beeld in de Tuin, Cat. nr. 12, 18, Vilvoorde
Casino Kursaal, Kunstbeeld Nu, Cat. nr. 43,44 en 45, Ostende

1987

Galerie Tongerlohuys, Roosenmaal (NL)
R.M.S., Cat. Jo Valcke, De Haan
Antwerpse Waterwerken, Tekeningen van Beeldhouwers, Anvers
Sculptuur Park Sebrechts, Aspecten 1987 Cat. Hugo Brutin, Jaak Fontier, p. 12 tot 15, Bruges

1988

Park Gallery, Lokeren
Rijksscholententoonstelling, Vierde Kunstsalon Cat., Hamme
CC Alden Biesen, Openstelling van het Kasteel, Bilzen-Rijkhoven
Openluchtsculpturen "Beelden '88", Cat. Hugo Brutin, p. 18 en 19, De Haan
Venetiaanse Gaanderijen "Kunstbeeld Nu '88", Cat. nr. 96 en 97, Ostende

1989

EBES-Galerij Cat. Hugo Brutin, Gerd Segers, Knokke-Heist
Oud Hôtel de Ville, Blankenberge
De Keerder Kunstkamer, Beeldenroute-expositie, Ontmoeting met België, Cat. p 25, Kadier en Keer (NL)
Hedendaagse Vlaamse Monumentale Beeldhouwkunst, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. Hugo Brutin, p. 26 en 27, Bornem
Tussen Duin en Beton, Esplanade, Cat. Hugo Brutin, p. 12 tot 15, De Panne

1990

Museum voor Schone Kunsten, Ostende
Wielingencentrum, De Haan Wenduine
Cultureel centrum Anto Diez, Bredene
Venetian Loggia, Cat. Jaak Fontier(Ned, Frans, Engels, Duits, Grieks), Heraklion (Kreta, GR)
Expokelders Generaalshuis, Maastricht (NL)
Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Cat. Marc Van Gysegem, p. 38 tot 41, Berlare, Dendermonde, De Haan, Aalst, Zwijndrecht
Park, Monumental II, Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Mariemont
Kinepolis, Monumental V Foundation Helan Arts V.Z.W., Cat. p. 122 en 123, Bruxelles
Salle d'Honneur de Chateau et Aumonerie St.-Jacques, Gordes (FR)
Carpe Diem Gallery, Paris (FR)

1991

De Brakke Grond, Amsterdam (NL)
Galerie M.A.T., Amsterdam (NL)
Volvo vol 12, Gand
Carpe Diem Gallery, Paris (FR)
De Hoge Hees, Natuur en Sculptuur XXI, Cat. Beatrijs Van Den Brink, Eersel (NL)
Domein Vordenstein, Natuurbeeld 31, Cat. Frans Boenders, Schoten
Geo Art, Monumentale Beeldhouwkunst, Beersel, Schilde, St.Agatha-Berchem, Bilzen
Geo Art 2, Kunstenaars uit het gemeenschapsonderwijs, Cat. p. 9, De Haan, Moerbeke, Heist, Lokeren, Bruges

1992

Hôtel de Ville, Almera (NL)
Galerie Langenberg, Amsterdam (NL)
Cultureel Centrum de Tamboer, Hoogeveen (NL)
Ontmoetingscentrum, Wevelgem
Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
Kunstroute, Vlaams/Nederlandse Kunstparade, Amsterdam (NL)
Galerie Langenberg Vlaams/Nederlandse Salon, Amsterdam (NL)
Galerie De Peperbusse, Oostendse Grafiekers, Ostende
Galerij Campo, vijfde Triënale Beeldhouwkunst, Anvers
Bachte-Maria-Leerne "Een Leiedorp vol beelden", Cat. nr. 14 en 15, Deinze
Geo Art, Sebrechtspark, Bruges
Artifort, Oostendse Kunstenaars nu, Cat. p. 12, Maastricht (NL)
Geo Art Kunstenaars ui het gemeenschapsonderwijs, Oostakker, Arendonk, Sint-Michiels, Ekeren, Leuven, Beersel

1993

Seoul Arts Center, Art Museum, Cat. Jaak Fontier, Coördinatie Jan Stalmans, Seoul (Korea)
Huis Osterrieth in het kader van Anvers 93, culturele hoofdstad van Europa, Anvers
R.W.E. Aktiengesellschaft, Bruxelles
Campo & Campo 95, Anvers
Maison de l'Europe, Hotel de Coulangnes-Sévigné V.I.P. - Art, Cat., Paris(F)
Elzenveld, "Confrontaties" 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Anvers
Kunstroute Bredene '93, Mens en Symbool, Cat. Willem Elias, p. 44, Bredene
70 jaar Rivierenhof, Anvers, Deurne
Kasteel d'Aertrijkcke, International 1993, Cat. M. van Jole p. 16 en 17, Torhout
1984 - 1993 Dix années à Gordes d'expositions Flamandes, Cat., Gordes (FR)

1994

Galerie Adrian David, Knokke-Zoute
Group 2 Gallery, Bruxelles
Gemeentelijk Museum, "Confrontaties", 111 Hedendaagse Kunstenaars, Cat. p. 108 en 109, Elsene
Campredon, "Des bords de l'Escaut au rives de la Sorgue" Cat. W. Van Den Bussche p. 36 en 37, l' Isle Sur-La-Sorgue
Group 2 Van Hevel, Tribal and Modern Art, Bruxelles
Skulptuur - 4 - luik, Cat. Jan D'Haese, p. 18 en 19, Melle, Lovendegem, Ieper, Torhout
KUNST-RAI, Amsterdam (NL)
Provenciaal Trefcentrum Baljuwhuis, Cat., Galmaarden
Galerij Adrian David, Knokke-Zoute
Cultureel Centrum, "De vleugels van Icarus", Hamme
Cultureel Centrum, "Marius Staquet", "Confrontaties", 111 Belgische Hedendaagse Kunstenaars Cat. p. 108 en 109, Moeskroen
Universiteitshal, Confrontaties, Leuven
Galerij Casa Ristia, Sculptuur Vierluik in de stad, Torhout

1995

Galerie Adrian David, Knokke-Zoute
De Brouwerij "Tekens van Hoop", Koekelare
Musée d'Art Moderne, et d'Art Contemporain, "Confrontations", Liege
Kasteel "SCULPTURA 95" KIWANIS, Cat. p. 42 en 43, Ardooie
VOLVO, Cat., Götenborg (SE)
Group 2 Gallery, "Artist from the Coast", Bruxelles
Cultuurcentrum De Zilveren Reiger, BASF, Ekeren
"Verhalen in Materialen", Cat. p. 3 tot 11, Anvers
Halle Victor Hugo, "Confrontations et Dialogues", Luxembourg (LU)
"Sandton Gallery Museum" Confrontaties, Johannesburg (Z.-Afr.)
Provenciaal Museum, "Confrontaties", Hasselt

1996

Vezalius Instituut, Ostende
Chapelle des Pénitents Blancs, Gordes (FR)
Het Arsenaal, Jan des Bouvrie, Naarden Vesting (NL)
Royal Hibernian Academy Gallagher Gallery, "Confrontations", Dublins (IRL)
Cultureel Centrum De Warande, Confrontaties, Turnhout
Musée Provencial de la Vie Rurale, "l'Art en Campagne '96", Cat. Jo Verbrugghen p. 68 en 69, St. Hubert
Cultureel centrum, "Confrontaties", Dilbeek
West Europese Unie (W.E.U.), "Confrontaties", Bruxelles

1997

Antilope Art Gallery, Cat. Jan Stalmans, Lier
Cité Internationale des Arts, Paris (FR)
Group 2 Gallery, Artists from Ostend, Bruxelles
Campo & Campo, Podium 97, Cat., Anvers
Renault Center, Art Gala 97, Cat., Drogenbos

1998

Cultureel Centrum 't Elzenveld, Sint Jorispand, Cat. Marcel van Jole, Anvers
De Saaihalle, Fortisbank, Bruges
Campo & Campo, Triëntalle Beeldhouwkunst 98, Anvers
Cultureel Centrum A. Spinoy, Kunstgreep omtrent 1968. Cat. p. 35, Mechelen
Group 2 Gallery, Artist from West-Flanders, Bruxelless
't Couthof, Tuin en beeld, Poperinge-Proven

1999

Papageno Art Gallery, Destelbergen
Kunstcentrum "Di Coylde", Cat. F. Bonneure, Beernem
Thermae Palace Art Gallery, pa-Art, Ostende
Gemeentehuis, 9de biënnale hedendaagse kunst in Vlaanderen, Cat. p. 54 en 55, Aalter
Thermae Palace, Drie Eenheid, Lyons, Cat. H. Bruting en M. De Cree p. 22 tot 35

2000

Art Gallery "La Réserve", Knokke
Kunstgallerij Venus van Milo, Cat. Marcel van Jole, Hoboken
Garten, Kunst in tuinen, Cat. p. 21, Destelbergen-Heusden
Town Hall "Romer", Euro Cultural Mile, Cat. p. 58, Frankfurst am main (DE)
Auditorium BBL, Euro World, Cat., Bruxelles
Inno Com, Art in the park, Cat. p. 2 en 3, Beerzel

2001

Novotel centrum, Indoor Art, Bruges
Campo & Campo, 8ste Triënnale beeldhouwkunst, Cat., Anvers
Stedelijk museum, Oostendse Kunstenaars, Ostende
Huis Wielemans, 100 Coups de coeur, Bruxelles
ID + Art v.z.w., De Geur van hout, Hamme
R.U.C.A. gebouw, Kunst op de campus, Anvers
Huize Dommelhof, Beelden in de Tuin, Neerpelt
R.W.E., 10 jaar kunsttentoonstellingen, Bruxelles
R.W.E., Bruxellesse ontmoetingen, Cat. M. van Jole, p. 34 tot 37, Essen (DE)
't Elzenveld, Kunst op de Campus, Universiteit Anvers, Cat., Anvers
Gallerij Box 38, Box 51 kunsternaars helpen kunstenaars, Cat., Ostende

2002

Art Gallery 'La Réserve', Knokke
Gallerie Van Campen & Rochtus, Anvers
Kunstcentrum "Di Colyde", Cat. H. Brutin, Beernem
Papageno Art Gallery, Destelbergen
St. Pietersabdij, Century to Century (Rotary), Cat., Gand
Galerij 't Hof te Puttens, Zomersalon, Beeldenpark, Lede
Musée Renoir, 1ère biënnale de Sculpture, Cat. M. van Jole, p. 40 en 41, Cagnes-Sur-Mer (FR)
Internationale Luchthaven, Art at the Airport, Cat. van Jole, p. 64 tot 67, Zaventem

2003

gARTen, Kunst in Tuinen, Cat., Destelbergen-Heusden
V.L.C., Tekens van schoonheid en vrijheid in Verscheidenheid, Cat. R. Laridon, Ostende

2004

Museum voor Schone Kunsten, Wapenplein, Ostende
Socio-Cultureel Centrum 't Elzenveld Sint-Jorispand, Anvers
David Dewaele, Kunst aan Tafel, Ostende

2005

Kasteel Blauwendael en stadspark, Cat. Ernest Van Buynder, Waasmunster
Group 2 Gallery, 15 years on the art scene, Bruxelles
Feest-en Cultuurpaleis, 5de salon Oostendse kunstenaars, Ostende
Amicorum Monumental, Bornem
groepstentoonstelling, B.Z.I.O.-I.M.B.O., Ostende

2006

Cultureel Centrum Stroming, Berlare
Cultuurhuis "De Scharbiellie", De Panne
Tentoonstelling B.Z.I.O. - I.M.B.O., zeedijk 286, Ostende
Museum Nelepad, Hout grondstof, Berlare
Papageno art gallery, Triënnale beeldhouwkunst, Destelbergen

2007

Kunst aan tafel in het restaurant "Villa Maritza", Ostende
Theobald's Boothuisje, Muziek in de Vlaanderenstraat, Ostende

2008

Staf Versluyscentrum, 40 Oostendse kunstenaars, Bredene
Art in the park, Inno.com, Beerzel
Beeldige wandeling, zeedijk, Blankenberge

2009

Art Gallery, De Meulenaere & Lefevere, Oostduinkerke
Tentuinstelling Lions Knokke, Privé tuinen en cultureel centrum Scharpoord, Knokke-Zoute
"Ode aan Ensor" in I.M.B.O. - B.Z.I.O., Zeedijk, Ostende

2010

Gent-Zwijnaarde, centre "Zonnebloem", "Vogels over de vloer"
Lo-Reninge, circuit route de sculptures "Noordover"
Zwevegem, Lions club, "Art Transfo"
Restaurant Beluga digue de mer à Ostende "Taste of Art" sousassiete en porselène menu spéciale.

2011

Au château de Gordes, Vaucluse, 35 ans d'inspiration à Gordes, du 4 août au 4 septembre 2011
De Panne, de2 juillet jusque a 30 semptembre 2011 Route Sculptures: Natura Artis Magistra

2014

De Panne,Route Sculptures dans les jardiérances et du souvenir
Ostende, photo's de sculptures monumentales, salle Ter Yde
Ostende, premiere Biennale d'Arts Plastique du Rotary club, Thermae Palace

2015

De Panne, De Scharbielie, Traces d' Artistes et Courants d'Art 1950 - 2015
Ostende Galeries Venitienes: Profumo di mare
Beersel: INNO-COM Art in the park, Hommage a Marcel van Jole
Bredene, De Fakkel, inauguration du jardin de sculptures acier corten "Croissance"

2016

Beeldende kunst aan zee, Rotary Ostende, Galeries Venitienes
Ostende galerie Papillon, salon d'été

2018

La Panne: Exposition en plain air: La Nature en Sculptures

2019

Verbeke Foundation "Cercle complet, collages et assemblages"
Gits: Wandelen tussen Kunst
Hommage Marcel van Jole à Campo & Campo